444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız
AÇILIŞA GÜN SAYIYOR

Suluova’mızın önemli bir eksiğini daha giderme açısından büyük önem taşıyan ve geleceğin sporcularını yetiştirecek olan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu açılış için gün saymaya başladı.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha güvenli ve temiz ortamlarda büyümesi ve kendilerini geliştirebilmesi için Belediye Başkanımız Fatih Üçok tarafından ilçemize kazandırılan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu açılış için gün saymaya başladı.

Büyük ölçüde yapımı tamamlanan ve kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacak olan Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksinde devam eden son çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, bu yatırımın özellikle gençler için son derece önemli olduğunu vurguladı. Önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacağını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, çevre düzenlemesi çalışmalarının da sürdüğünü dile getirdi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok açıklamalarının devamında ise “ İlçemizin yıllardır özlemini çektiği Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu hizmet için gün sayıyor. Çevre düzenlemesini bitirmek üzere olduğumuz bu alanı bir spor kompleksine dönüştürüyoruz. Bu alanda yüzme havuzu dışında basketbol sahası ve tenis kortu inşaa ediyoruz. İnşallah en kısa zamanda hep birlikte yüzüyoruz.” Dedi.