444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ASFALT’A ÖNEM VERİYORUZ

ASFALT’A ÖNEM VERİYORUZ

Sıcak asfalt’a hızlı giriş yaparak ilçemiz genelinde birçok cadde ve sokakta asfaltlama yapan Belediyemiz, zemin iyileştirme ve tesviyesi tamamlanan Hacı Hayta Mahallesinde bugün itibariyle çalışma başlattı.

Asfalt çalışmalarına hızlı giriş yaparak ilçemiz genelinde birçok cadde ve sokakta asfaltlama gerçekleştiren Belediyemiz, Geçtiğimiz günlerde Hacı Hayta Mahallesi Yıldız Sokak, Belediye ve Değirmen caddesinde başlattığı zemin kazıma ve tesviye çalışmalarını tamamlayan ekiplerimiz, bugün itibariyle sıcak asfaltını sermek için düğmeye bastı.

Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok;” Belediye olarak asfalt önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Çünkü insan hayatını kolaylaştıran hizmetlerin başında ulaşım geliyor. Ulaşım; üretim sürecinin bir parçası olduğu için asfalt çalışmalarına devam ediyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz Hacı Hayta Mahallesi Yıldız Sokak, Belediye ve Değirmen caddesinde bugün itibariyle asfaltlama çalışması başlattı. Çalışmalarımız belirlenen programlar dâhilinde devam edecek.” dedi.