444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAŞARI SENİN SULUOVA…

BAŞARI SENİN SULUOVA…

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl 7.si düzenlenen ankette Belediye Başkanımız Fatih Üçok ’2017 Yılının en başarılı Belediye Başkanı’ seçildi.

Her yıl tüm Anadolu’yu kaplayan, uzunca bir inceleme ve araştırma neticesinde Belediyelerin yapmış olduğu projelerin anket çalışmaları sonucunda alanlarına göre yılın belediye başkanlarına ödülleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katılımıyla Kayseri de yapılan büyük bir törenle sahiplerine verildi.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen ankette Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Spora Destek Kategorisinde Sporun ve Sporcunun Yanındayız projesi ile ’2017 Yılının en başarılı Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü.

Aldığı ödülleri son derece önemsediğini ve Suluova’mızın isminin bu ödüllerde geçmesinden mutluluk duyduklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Türkiye’nin dört bir yanından yerel yöneticilerin katıldığı bu platformlarda ilçemizi temsilen bulunmaktan gurur duyuyorum. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, desteklerini bizden esirgemeyen ve bizlere her zaman güç veren tüm Hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” Dedi.

TV 1 Ekranından da canlı yayınlanan programda ödülü alan Belediye Başkanımız Fatih Üçok konuşmalarının devamında ise; “Sadece fiziki belediyecilik yapmadıklarını, sağlıklı ve daha başarılı gelecek nesilleri yetiştirmek için eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere büyük önem verdiklerini, bu doğrultuda gençlere daha kaliteli ve başarılı sportif faaliyetlerde bulunmaları için Belediyespor Kulübünü kurdukları, bunun yanı sıra her yıl Yaz Spor Okulu açtıklarını ve ayrıca ilçe genelindeki faaliyet gösteren tüm bireysel ve takım sporlarına maddi ve manevi destek verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini söyleyerek; “Yer altı ve yer üstü potansiyelinin yanı sıra önemli bir genç nüfusa sahip Suluova’mızın gençlerine ve yeteneklerine güveniyoruz. Suluova’mız için güzel projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bizleri bu ödüle layık gören Yerel Yönetimler Dergisi’ne, ankete katılan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Ödül Töreninde Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a, Başkan Yardımcımız İzzet Balcı ve Meclis Üyemiz Hadi Şahin eşlik etti.