444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Türkiye Gençlik Vakfı Amasya İl Temsilciliği ve İlçemiz Mili Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen ‘Asımın Nesli’ adlı konferansa katıldı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Türkiye Gençlik Vakfı Amasya İl Temsilciliği, İlçemiz Mili Eğitim Müdürlüğü ve İmam Hatip Lisesi işbirliğiyle Suluova Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda düzenlenen ‘Asımın Nesli’ adlı konferansa katıldı. Araştırmacı yazar Dursun Ali Taşçı tarafından sunulan konferansa Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra Başkan Yardımcımız İzzet Balcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Protokol Üyeleri, Öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda konuşmacı olarak yer alan Dursun Ali Taşçı ‘Asımın Nesli’ konulu konferansıyla öğrencilere hitap etti.

Konuşmalarının ardından Belediye Başkanımız Fatih Üçok, programda emeği geçen herkese teşekkür ederek Araştırmacı yazar Dursun Ali Taşçı’ya çiçek takdim etti. Geçmişten günümüze kültürümüz ve değerlerimizin anlatıldığı konferans Dursun Ali Taşçı’nın kaleme aldığı ‘Referansım Allah’tır’ adlı imzalı kitabını Başkanımız Fatih Üçok’a ve öğrencilere hediye etmesiyle son buldu.