444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HASTANE ÇEVRESİ ASFALTLANIYOR

HASTANE ÇEVRESİ ASFALTLANIYOR

Yakın bir zamanda hizmete girmesi beklenen yeni modern Suluova Devlet Hastanesi için çevre yolların asfaltlanmasına başlandı.

Yakın bir zamanda hizmete girmesi beklenen yeni modern Suluova Devlet Hastanesi için çevre yolların asfaltlanmasına başlandı. Çalışmalarını hızlandıran Belediyemiz, hemşehrilerimizin hastane çevresindeki yoğun olarak kullandığı yollardaki bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını tamamlıyor. Suluova Devlet Hastanesi çevresindeki yollarda genişletme ve düzenleme çalışması yapan ekipler, önceki gün asfalt çalışmalarına başladı.

Çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Hastane çevresinde yer alan Maarif Mahallesi Yunus Emre Sokak, Oğuz Sokak, Keban ve Tiryaki Sokağın asfaltlandığını belirterek çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü ifade etti.

Başkanımız açıklamalarının devamında ise; “Hastanemizin yakın zamanda hizmete girmesini bekliyoruz. Bundan sonraki süreçte de Belediyemiz olarak bizim hizmet alanımıza giren konular ile ilgili elimizden gelen desteği sağlamaya devam edeceğiz. Hastanemiz ilçemize hayırlı olsun.” Dedi.