444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

“HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ”

“HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ”

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçemizde bir ilk gerçekleştirilerek yeni kurulan Hacı Bayram Özel Eğitim Spor Kulübünün Belediyemize ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, “Engelli kardeşlerimizin daha iyi şartlarda hayatlarını sürdürmeleri ve sportif faaliyetlerde bulunmaları için desteklerimiz sürecek” dedi.

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Kulüp Başkanı Ramazan Akan ve 23-25 Şubat tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Masa Tenisi Turnuvasına katılacak öğrenciler Emre Korkmaz ve Onur Köse yer aldı.

Kulüp hakkında Belediye Başkanımıza bilgiler veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Kulübün ilçemizde bulunan 16-45 yaş arası engellilere yönelik olduğunu belirterek, ” Özel Eğitim Okulumuza ve Spor Klubümüze verdiği destekten dolayı Antalya’da düzenlenecek olan Masa tenisi turnuvası öncesi Başkanımıza nezaket ziyaretinde bulunarak Başkanımızın iyi dileklerini ve dualarını almaya geldik. Okulumuza ve kulübümüze başarılar diliyorum. Başarılara imza atacaklar. Gençler hem okullarını hem İlçemizi en iyi şekilde temsil edecekler.” şeklinde konuştu.

Göreve geldikleri günden itibaren özellikle engelli bireyler için hiçbir şeyin engel olarak görülmemesi gerektiğini ön plana aldıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Engelli bireylerimizin yaşamlarını daha rahat bir şekilde sürdürebilmeleri için elimizden gelen duyarlılığı göstermeye özen gösteriyoruz. Sosyal belediyecilik hizmetlerimiz kapsamında birçok amatör sporu desteklediğimiz gibi engelli kardeşlerimizle ilgili desteklerimizi ortaya koyuyoruz. Okul sporları, kulüpler, amatör spor kulüpleri, bireysel sporcular ile ilçemizde hakikatten ses getiren sporcularımız var. İnşallah bu kategoride de gençlerimiz Suluova adına İl adına güzel bir hizmet yerine getirir. Suluova’da bir ilk olarak kurulan kulübümüzü ve yöneticilerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Her zaman yanlarında olacağız.” dedi.

Ziyaret başkanımızın öğrencilere hediyelerini takdim etmesi ile son buldu.