444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

HİZMET İÇİN VARIZ

HİZMET İÇİN VARIZ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, bugün itibariyle Hürriyet Mahallesinde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek personel arkadaşlarımızdan bilgiler aldı.

Belediyemiz, zemin iyileştirmesi ve çevre düzenlemesi tamamlanan Hürriyet Mahallesi Asude, Kürşat, Bağdat ve Elmalı Sokakta başlattığı sıcak asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Belediye Başkanımız Fatih Üçok ise devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek personel arkadaşlarımızdan bilgiler aldı.

İlçemizin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmanın gayreti içerisinde çalışmaların sürdüğünü ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Bizler hemşehrilerimize hizmet için varız. Ulaşım konusunda kalıcı çözümler için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyor, şehrimizin bütün yollarını daha modern ve konforlu yapmak için gayret gösteriyoruz. Geçtiğimiz günlerde zemin iyileştirmesi ve çevre düzenlemesi tamamlanan Hürriyet Mahallesi Asude, Kürşat, Bağdat ve Elmalı Sokakta asfaltlama çalışmalarına başladık. Yapılan çalışmaların hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.