444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İMAM HATİPLER İYİLİKTE YARIŞIYOR

İMAM HATİPLER İYİLİKTE YARIŞIYOR

İyiliksever İmam hatipliler Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a ziyarette bulundu.

‘İmam hatipler İyilikte Yarışıyor’ Projesi kapsamında faaliyet gösteren iyiliksever Suluova Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi vermek için Belediye Başkanımız Fatih Üçok’u makamında ziyaret ederek hediyelerini takdim ettiler.

Milli Eğitim Bakanlığı, Din Eğitimi Genel Müdürlüğü, ÖNDER ve Deniz Feneri tarafından yürütülen ve 2 Nisan da sonuçlanacak olan yarışma hakkında Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a bilgiler veren Proje sorumlusu Öğretmen Ahmet Değirmenci, projenin uygulama aşamasında olduklarını ifade ederek, “İyileri yaşat, yaşasın iyilik” projemiz kapsamında Belediye Başkanımıza ziyarette bulunduk. Göstermiş oldukları ilgi ve alaka için kendilerine teşekkür ediyoruz. “ dedi.

Okul Müdürü Mehmet Yüksek, Proje sorumlusu Din Kültürü öğretmeni Ahmet Değirmenci ve öğrencilerinin yer aldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Böyle bir yarışmada bulunmanızdan dolayı hem şahsım hem de ilçem adına büyük bir onur ve mutluluk duydum.” İfadelerini kullandı.

Kendilerinin uzun yıllar Öğretmenlik yaptığını ve Belediye Başkanı olarak yıllardır toplum hizmeti adı altında öğrencilerine sosyal sorumluluk almalarını öngören çalışmaları teşvik ettiklerini belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Beni duygulandıran ve bir o kadar da sevindiren bu yaşlarda böylesine önemli mesele üzerinde çalışıyor olmanız. Öğretmenleriniz nezaretinde toplumsal bir konuyu kendinize kılavuz edindiniz ve yarışma için gayret sarf ediyorsunuz, diyorsunuz ki bize iyilik edenlere bizde iyilik edelim. Böyle bir çalışmada bizleri de halkaya dâhil ederek nezaket gösterip projenizi paylaştığınız için ve anlamlı hediyelerinizi takdim ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Proje tamamlandığında çok büyük ve önemli bir kazanım olan gönülleri kazanacaksınız. Bizler sizlerin duası ile hemşehrilerimizin huzur ve refahı için mutluluğu için çalışmalarımıza devam edeceğiz. İyi ki varsınız, iyi ki buradasınız.” dedi.