444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ORDULULAR DERNEĞİ AÇILDI

ORDULULAR DERNEĞİ AÇILDI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Suluova Ordulular Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışına katıldı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok yoğun program ve çalışma temposuna rağmen davet ve açılışlara katılmaya özen göstererek Hemşehrilerimizin yanında olmaya, mutluluklarını paylaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Belediye Başkanımız Fatih Üçok hizmete giren Ordulular Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışına katılarak, Dernek Başkanı ve Üyelerini tebrik etti.

Açılışta konuşma yapan Başkanımız Fatih Üçok; “Dernekleşmenin toplumumuz adına büyük faydaları var. Başta insanlarımızın dertlerinin topluca dile getirilmesi bakımından önemli olduğunu düşünüyorum. Bu vesile ile Derneğin kurulmasında emeği geçen Dernek Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyor, İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Açılış Programına Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Ak Parti İlçe Başkanımız Muhammed Biçer, Siyasi Parti Temsilcileri, Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Stk Temsilcileri ve çok sayıda hemşehrilerimiz katıldı.