444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

PARKLARIMIZ ÇOCUKLARIMIZA EMANET

PARKLARIMIZ ÇOCUKLARIMIZA EMANET

Belediyemiz, çocuklarımızın güven içerisinde oyunlar oynayıp eğlenceli vakitler geçirmesi için başlattığı bakım onarım seferberliği kapsamında 1 Etap TOKİ Konutları içerisinde yer alan parka oyun grubu yerleştirdi.

Belediyemiz, ilçemiz genelinde atıl durumda bulunan park ve yeşil alanlarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ekiplerimiz,  1. Etap Toki içerisinde bulunan parkta başlattığı çevre düzenleme çalışmalarının ardından oyun gruplarını yerleştirerek çocuklarımızın hizmetine sundu.

Yapılan bakım onarım ve yenileme çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ” Çocuklarımızın  ve vatandaşlarımızın daha temiz, daha huzurlu ortamlarda hem dinlenmeleri hem de eğlenceli vakit geçirmeleri için Suluova Belediyesi olarak ilçemiz genelindeki parklarda bakım onarım ve yenileme çalışması başlattık. İlk olarak 1. Etap Toki içerisindeki parkımıza oyun gruplarını yerleştirdik ve çocuklarımızın hizmetine sunduk. Parklarımızı çocuklarımıza emanet ediyor, yapılan çalışmaların Toki sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Çalışmalar belirlenen programlar dahilinde devam ediyor.