444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ŞAMPİYON ARTIK KULÜBÜMÜZDE

ŞAMPİYON ARTIK KULÜBÜMÜZDE

Türkiye Şampiyonu Demir Bilek Ömer Aydın Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a ziyarette bulundu.

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından Kocaeli’de düzenlenen Bilek Güreşi Şampiyonasında sol kolda Türkiye 2.’si ve sağ kolda ise Türkiye 1.’si olan Suluovalı Milli Sporcumuz Ömer Aydın Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a ziyarette bulundu.

Ömer Aydın’ın yine kendilerini gururlandırdığını belirten Başkanımız Fatih Üçok, Ömer kardeşimiz daha önce de Suluova’mızın adını hem Türkiye’de hem dünya da duyurmuştu. Avrupa şampiyonasından aldığı altın ve gümüş madalyalarıyla geriden gelen gençlerimize model olma anlamında Ömer’in katkısı büyük. ”dedi.

Belediye Başkanımız açıklamalarının devamında ise, “ Ömer kardeşimiz inşallah bu başarılarını önümüzdeki Avrupa ve Dünya şampiyonasında da gösterecektir. Kendisinin de aynı zamanda Suluova Belediyespor kulübümüzde faaliyet gösterecek olması ve kulübümüz bünyesinde müsabakalara katılacak olması bizleri sevindirdi. Ömer inşallah Suluovamızın Ülkemizin gururu olacak ve bayrağımızı en yükseklerde dalgalandıracaktır. Suluovamız, kurumumuz, spor camiası ve spora gönül veren destek veren birisi olarak Ömer kardeşimizin başarılarından gurur duyuyoruz. Allah bileğini güçlü kuvvetli eylesin. “ şeklinde konuştu.

Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Abdulkadir Saraç’ın da yer aldığı ziyarette destekleri ve hediyeleri için Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür eden Milli Bilek Güreşçimiz Ömer Aydın,” Suluova Belediyespor Kulübümüz ile inşallah bu süreçten sonra bize Avrupa Şampiyonluğu ve Dünya Şampiyonluğu yakışır” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Başkanımız Fatih Üçok Milli Bilek Güreşçimiz Ömer Aydın’ı Altın hediye ile ödüllendirdi.