444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SARAYDÜZÜ ASFALTLANIYOR

SARAYDÜZÜ ASFALTLANIYOR

Suluova’nın dört bir yanına hizmet götüren Belediyemiz son olarak Saraydüzü Mahallemizde yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını başlattı.

Asfalt sezonuna hızlı giriş yaparak İlçemiz genelindeki birçok Cadde ve Sokak’ı güzelleştiren Belediyemiz, zemin iyileştirme ve tesviyesi tamamlanan Saraydüzü Mahallesi Mehmetçik, Civelek ve Eda Sokak’ta asfaltlama çalışmasını tamamladı.

Çalışmaların son hızla devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; Hemşehrilerimize layık olmak onların yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşerilerimiz için birçok alanda hizmet ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz. ”dedi.

‘Daha Modern Bir Suluova’ için çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini ve Saraydüzü Mahallesinin tüm sokaklarını asfalt ile buluşturacaklarını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Zemin iyileştirme ve tesviyesi tamamlanan Mehmetçik, Civelek ve Eda Sokak’ta ekiplerimiz asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Çalışmalarımız Menekşe, Zambak, Piyale, Ayça, Yeşiltepe ve Ak Tepe Sokak ile devam edecek. Biz göreve başladığımız da Suluova’mızın asfaltı olmayan hiçbir mahallesi kalmayacak. Bütün hemşehrilerimizi çamurdan kurtaracağız demiştik ve 2014 yılından bu zamana değin bu konuda da baya mesafe kat ettik. Yollarımızın kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Asfalt çalışmalarımız Saraydüzü Mahallemize hayırlı olsun. ” Şeklinde konuştu.

Mahallelerine gelen asfalt hizmetini kurban keserek karşılayan Mahalle Muhtarı Recep Temiz ve Mahalle sakinleri İlçemiz ve Mahallelerine yapılan hizmetler için Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür ettiler.