444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SİZLERİN BAŞARISI BİZLERİ GURURLANDIRIR

SİZLERİN BAŞARISI BİZLERİ GURURLANDIRIR

İl Genelinde İmam Hatip Liseleri arasında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK’a ziyarette bulundular.

Kuranı Kerimi yüzünden okumada  kız ve erkeklerde İl birinciliği, Hafızlıkta ikinci, Arapça Şiir Okumada ikinci, Hutbe Okumada üçüncü ve Arapça Metin Canlandırma yarışmasında derece yapan öğrenciler, öğretmenleri ile Okul Müdürü Murat Sait Altun eşliğinde Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK’a ziyarette bulunarak destekleri  için teşekkür ettiler.

Suluova İHL öğrencilerini makamında ağırlayan Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK,  gençlere öğütler vererek, hedeflerini her zaman yüksek tutmaları gerektiğini, bunun için programlı çalışmalarını, sabırla, azimle başarıya ulaşacaklarını söyledi.

Başkanımız açıklamalarının devamında ise, ” Öğrencilerimiz yeter ki başarılı olsunlar, sonuna kadar onların destekçisi olacağız. Göreve geldiğim ilk gün öğretmenlerimizle yaptığımız toplantıda onlara eğitim konusunda açık çek sunmuştum, bugün bu sözümüzün arkasındayız. İlçemiz eğitim konusunda büyük mesafeler kat etti, başarı grafiğindeki yükselişimiz her geçen gün hızla devam etmekte, bu başarıda pay sahibi olanlara teşekkür ediyorum. Başarılı öğrencilerimizi kutluyorum. Siz başardıkça biz yanınızda olacağız, sizlerin başarısı bizleri gururlandırır” şeklinde konuştu.

Ziyaret başkanımızın başarılı öğrencileri ödüllendirmesi ve sonrasında çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.