444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Belediyemiz ile  (BEM-BİR-SEN) Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası arasında “Sosyal Denge Sözleşmesi” imzalandı.

Belediyemiz ile  (BEM-BİR-SEN) Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası arasında “Sosyal Denge Sözleşmesi” imzalandı. Belediyede çalışan memurların ekonomik koşullarını iyileştirmeye yönelik olarak imzalanan sözleşmenin altına Belediye Başkanımız Fatih Üçok ile BEMBİRSEN Amasya Şube Başkanı Sadi Güven imza attı. İki yıllık imzalanan sözleşmeyle belediyemizde çalışan memurlar sosyal denge yardımı almaya devam edecek.

Belediyemizde memurundan işçisine tüm çalışanlarıyla ekip ruhu içerisinde ilçeye hizmet etmenin gayreti ve çabası içerisinde olduğuna vurgu yapan Başkanımız Fatih Üçok, “İlçemize yapılan güzel hizmetlerde en büyük pay sahibi olan ekip arkadaşlarımızın da haklarını korumak bizim asli görevlerimiz arasındadır. Memurumuz, işçimiz, hizmet alımıyla çalışan tüm personelimiz bizim için çok kıymetlidir. Bu nedenle yaptığımız her türlü sözleşme de onların emeğinin karşılığını vermenin gayretindeyiz. Şimdi Sosyal Denge Sözleşmesi ile memurlarımıza imkanlarımız ölçüsünde en iyisini vermeye çalıştık. İmzaladığımız sözleşme, başta memurlarımız olmak üzere, belediyemize ve sendikamıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

BEMBİRSEN Amasya Şube Başkanı Sadi Güven ise, memurların yüzünü güldürecek güzel bir sözleşme imzalandığını ifade ederek, çalışanlarının haklarını koruma, yaşam koşullarını iyileştirme noktasındaki gayretlerinden dolayı Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür etti.