444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SULUOVA BELEDİYESPOR’UN GURURLANDIRAN BAŞARISI

SULUOVA BELEDİYESPOR’UN GURURLANDIRAN BAŞARISI

Suluova Belediye Spor Güreş Takımı ve İstanbul’da yapılacak olan Türkiye U-16 Deneme Yarışları Şampiyonasına katılacak Atletizm Takımı Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a ziyarette bulundu.

Okul Sporları Gençler İl Seçmelerinde toplam 15 madalya ile İl birinciliğini elde eden Suluova Belediye Spor güreş takımımız ve İstanbul Aslı Çakır Alptekin Spor Salonunda gerçekleştirilecek Türkcell Türkiye Deneme Yarışlarına katılacak olan atletizm takımı Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a ziyarette bulundu.

Suluova Belediye Spor Kulübü Başkanı Mustafa Çolak, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü A. Kadir Saraç, Kulüp Güreş Sorumlusu Hüsamettin Bayraktar, Atletizm Sorumlusu Sacit Aydın, Takım Antrenörleri ve sporcuları tebrik eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok Amasya İl seçmelerinde başarı elde eden güreş takımının bu başarısının asla tesadüf olmadığının altını çizerek, ” Güreş takımımızın elde etmiş olduğu bu başarı tesadüfi değildir madalya kazanan güreş takımımız İlçemizin gururu oldular ve olmaya da devam edecekler. Büyük emek ve fedakârlıklarla yazılmış bu başarının devamının geleceğine canı gönülden inanıyorum. Güreş takımımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyor, sonraki müsabakalarda başarılar diliyorum.” dedi.

Arzu ettiklerinin sadece akademik başarısı olan öğrenciler değil, sosyal, kültürel ve sportif vatandaş olduğunun altını çizen Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Şuan başlangıç arifesindeyiz. İlçemizde spor ile ilgili çok daha şeyler olacağına ve kulüp yöneticilerimiz ile birlikte çok daha güzel başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Tüm branşlarda bu potansiyel bizlerde mevcut. Sizleri seviyoruz suluova’yı seviyoruz, inşallah sizlerle birlikte ilçemiz çok daha güzel olacak. Ayrıca bizleri, İlimizi ve Kulübümüzü İstanbul’da temsil edecek olan atletizm takımımıza katılacakları müsabakada başarılar diliyorum.“ şeklinde konuştu.

Ziyaret öğrencilerimizin ve teknik heyetin Belediye Başkanlığı hizmet binamız önünde hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.