444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SULUOVA ÇALIŞTAYINA DAVET

SULUOVA ÇALIŞTAYINA DAVET

Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, 12- 13 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “ Suluova’nın Ekonomik Sorunlarına Akademik Çözüm Önerileri Üretmek Çalıştayı’na tüm hemşehrilerini davet etti.

Suluova Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Murat Karavin Belediye Başkanımız Fatih Üçok’u makamında ziyaret ederek proje kapsamında gerçekleştirilecek çalıştay hakkında bilgiler verdi. İki gün sürecek çalıştayın ilk ayağının halka açık olacağını 12 Ekim Perşembe günü MYO konferans salonunda saat 10.00’da başlayacağını belirten MYO Müdürü Karavin, amaçlarının Suluova’nın akademik bakış açısını incelemek, çözüm önerileri üretmek üzere bilgi alışverişinde bulunmak olduğunu belirtti.

MYO Koordinatörlüğünde Belediye Başkanlığı, Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenecek çalıştaya tüm hemşehrilerini davet eden Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, Suluova’ya akademik bir çerçeveden bakmak, sorunların tespitinde ve çözümünde farklı yaklaşımda bulunmak, Suluova’nın güçlü ve zayıf yönlerini ortaya koymak ve aynı zamanda Belediyemizin vizyon ve misyonuna katkı sunmak amacıyla böylesi kapsamlı bir çalıştaya imza atıyoruz. Gıda, Tarım, Sanayi, Ticaret alanında Kamu Kurumları, Stklar, çiftçi ve esnaflara yönelik olarak gerçekleştirilecek çalıştayın ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum.” diye konuştu.