444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

VALİMİZ DR. OSMAN VAROL İLÇEMİZDE BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU.

VALİMİZ DR. OSMAN VAROL İLÇEMİZDE BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU.

Amasya Valimiz Dr. Osman Varol İlçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Valimiz Dr. Osman Varol, İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz’ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olması dileklerini iletti. Valimiz Dr. Osman Varol’u Kaymakamlık hizmet binası önünde İlçe Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve İlçe Protokolü karşıladı. Buradaki ziyaretinin ardından Valimiz Dr. Osman Varol
1994 yılında Şırnak ilinde bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit düşen Aydın Korkmaz’ın vefat eden annesi Ayşe Korkmaz’ın eşine taziyelerini bildirdi.

Ziyaretler Valimiz Dr. Osman Varol’un İlçe Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ticaret Odası Başkanı Turgut Aksu ve İlçe Protokolü eşliğinde Organize Sanayi Bölgemizde faaliyet gösteren Mirza Tekstilde incelemelerle son buldu.

Mirza Tekstil firmasını dolaşarak firmanın çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Valimiz, bölgemizin sanayi ve diğer sektörlerde gelişim gösterecek önemli bir potansiyele sahip olduğunu ve ilimiz ekonomisinin faaliyete geçirilecek projelerle ivmesini daha da yükselteceğini ifade etti.  

İlimizin istihdamına ve ekonomisine verdiği destekten dolayı firma yetkililerine teşekkür eden Valimiz daha sonra Suluova’dan ayrıldı.