444 76 79
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YAŞLILARIMIZ BAŞ TACIMIZDIR

YAŞLILARIMIZ BAŞ TACIMIZDIR

Başkanımız Fatih Üçok, huzurevi sakinleriyle buluştu

Belediye Başkanımız Fatih Üçok , 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla düzenlenen programda huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek onları yalnız bırakmadı.

Başkanımız yaptığı konuşmada, “Ne mutlu ki millet olarak, yaşlılarımıza hürmet ve sevgi beslemeyi, onlara hizmet etmeyi, onlarla dayanışma içinde olmayı erdem sayan bir geleneğin mensubuyuz. Bu geleneğin, bu kültürün, bu anlayışın sürdürülmesi, hem aile bağlarımızın, hem toplumsal dokumuzun muhafazası bakımından hayati bir önem taşımaktadır. Unutmayalım ki yaşlı insanlarımız, milletimizin hafızası, tecrübe kaynağıdır. Geçmiş yılların birikimi ve tecrübesiyle bizlere yol gösteren, sonsuz sevgi ve sabırla bizleri yetiştiren yaşlılarımız, baş tacımızdır. Bu duygularla bütün değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, kendilerine sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

Şehzade düğün salonunda düzenlenen programa Başkanımız Fatih Üçok, İlçe Kaymakamı Dr. Vural Karagül, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, dernekler ve çok sayıda davetliler katıldı.